11.12.2023

ARKANCE - najväčší partner v oblasti digitalizácie Design & Make

Vážení zákazníci,

sme odhodlaní pomáhať vám neustále inovovať a zlepšovať vaše stavebné, výrobné a návrhové procesy. S týmto cieľom sme sa vydali na cestu spojenia odborných znalostí a silných stránok našich jednotlivých pobočiek do jednej globálnej platformy služieb.

Tento vývoj teraz symbolizuje vytvorenie jednej globálnej identity pod názvom ARKANCE. V nasledujúcich mesiacoch sa s vami chceme podeliť o viac informácií o tom, ako prejdeme na značku ARKANCE a čo to pre vás bude znamenať.

Tento prechod je evolučnou zmenou, nielen zmenou názvu. Pripraví vám cestu k lepším inováciám a ponukám, ktoré vám prinesú väčšiu hodnotu. Našou víziou je rozvíjať spôsob, akým spolupracujeme na budovaní lepšieho sveta.

Hoci sa identita našej značky môže vyvíjať, naše základné hodnoty, poslanie a záväzok poskytovať služby zostávajú nemenné. Zameriavame sa na poskytovanie prvotriednych riešení, ktoré vám umožnia navrhovať, budovať a riešiť výzvy zajtrajška.

ARKANCE - váš partner pre digitalizáciu

Čo sa mení?

  • V najbližších mesiacoch zmeníme identitu našej značky na ARKANCE.
  • Posilníme našu globálnu spoluprácu s cieľom rozšíriť naše vlastné technologické portfólio v rámci nového označenia produktov z nášho vlastného vývoja Be.Smart pre strojárstvo, stavebníctvo a infraštruktúru.
  • Produktový rad Holixa bude licencovaný spoločnosťou ARKANCE.
  • V prvej polovici roka 2024 spustíme nové online prostredie s webovou stránkou ARKANCE. Jej dizajn a používateľské prostredie budú prezentovať silu našej globálnej spoločnosti a zároveň odrážať potreby miestnych trhov.

Čo zostáva nezmenené?

  • Aj naďalej budete môcť využívať vynikajúce služby prostredníctvom svojich dôveryhodných partnerov, ktorí vám poskytnú rovnaké kontakty, podporu a zdroje ako dnes.
  • Naše subjekty Arkance Systems si zachovajú tento názov len na právne a finančné transakcie. Naše ostatné spoločnosti s označením “An Arkance Company” budú na všetky účely používať názov ARKANCE.
  • Keďže sa blíži koniec roka 2023, chceli by sme využiť túto príležitosť, aby sme sa vám poďakovali za vašu dôveru a partnerstvo a vyjadrili vám čo najsrdečnejšie priania k vianočným sviatkom. Tešíme sa na budúcnosť ako jedna, globálna spoločnosť ARKANCE a dúfame, že aj vy.
  • Pozývame vás sledovať našu cestu na LinkedIn stránke @ARKANCE. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte sa obrátiť na náš tím zákazníckej podpory.

Greg Arranz

GENERÁLNY RIADITEĽ SPOLOČNOSTI ARKANCE

ARKANCE - globálny platinový partner spoločnosti Autodesk pre digitalizáciu a udržateľnosť

Novinky a správy