Strojárstvo a výroba - CAD/CAM/PLM

Strojárska riešenia na technológiách firmy Autodesk pre éru Priemyslu 4.0. Profesijné aplikácie pre konštruovanie a generatívny dizajn, simulácia (CAE), optimalizácia, príprava výroby, správa technických a produktových dát, tímová spolupráca, riadenie obrábacích strojov a aditívne výroby (3D tlač). Prepojenie konštrukcie na obchodné procesy (ERP), objednávkové systémy a servis. Vývoj zákazkových aplikácií a CAM postprocesorov, školenia a implementácie.

BIM pre stavebníctvo a architektúru

CAD a BIM riešenia pre digitalizáciu pracovných postupov v oblasti projektovania a výstavby. Nástroje pre 3D dizajn, generatívne navrhovanie, vizualizácie, simulácie, koordináciu a tímovú spoluprácu na všetkých typoch projektov.

Architektúra, stavebné konštrukcie, profesie, TZB nástroje, elektro, mobilné aplikácie pre plánovanie, kalkulácie a riadenie výstavby. Inteligentné cloudové riešenia CDE. Animácie a virtuálna realita. Správa majetku (FM). Implementácia a školenie BIM.

BIM pre infraštruktúru

CAD a BIM riešenia Autodesk pre inžinierske, dopravné a ekologické stavby, líniové kanalizačné a plynové siete, potrubné systémy, geodetické a urbanistické nástroje. Tímová spolupráca a koordinácia projektov, prepojenie s katastrálnymi dátami a digitálnymi mapami. Výkazy výmer a kalkulácie, 3D animácie, vizualizácie a VR. Cloudové a mobilné nástroje.

Multimédiá a design

Riešenia pre multimédiá, filmové efekty, TV reklamu, tvorbu počítačových hier a VR/AR. Tvorba digitálneho obsahu. Systémy pokročilého 3D dizajnu, fotorealistických vizualizácií a virtuálnych prototypov, najmä pre automobilový priemysel.

GIS & Správa majetku

Geografické informačné systémy, nástroje pre tvorbu a publikovanie máp, systémy pre správu majetku (facility management, CAFM). Mobilné geoinformačné systémy, havarijné systémy, systémy pre údržbu, krízový manažment, správa telekomunikačných, energetických a rozvodných sietí, správa budov, areálov, obcí.

Geografické informačné systémy a ďalšie…