01.05.2023

Najväčšie fórum pre softvér CAD/CAM/BIM poprvé aj na Slovensku! Konferencia sa uskutoční 7. júna 2023 v hoteli Kaskady na Sliači.

Digitálny dizajn - Profesionáli profesionálom

To je podtitul prvej konferencie CADfórum, ktorú na Slovensku organizuje spoločnosť Arkance Systems. Stretnutie prináša jedinečnú príležitosť spoznať kolegov z odvetvia a diskutovať o praktických skúsenostiach.

Zoznámte sa s kreatívnymi ľuďmi, ktorí používajú počítačové navrhovanie v strojárstve a výrobe, stavebníctve a architektúre. Všetci vieme alebo tušíme, že používanie softvéru, nových technológií a rôznych robotov je budúcnosť. Prestaňme sa jej obávať a využime Priemysel 4.0 vo svoj prospech a zisk.

CADfórum Slovensko - najnovšie technológie
CADfórum Slovensko - zoznámte sa s s kreatívnymi ľuďmi
CADfórum Slovensko - Priemysel 4.0 je tu!

Prečo by ste si nemali nechať ujsť konferenciu CADfórum Slovensko

Získajte najnovšie informácie o produktovej rade Autodesk 2024, ktorá sa práve vydáva. Autodesk nie je len AutoCAD, Inventor a Revit, každý rok Autodesk rozširuje svoju ponuku o ďalšie aplikácie pre ďalšie odvetvia a medziodvetvovú spoluprácu.

Odborníci zo spoločnosti Arkance Systems vás zoznámi s trendmi v oblasti dizajnu, generatívneho navrhovania, CAD, CAM, CAE a PDM/PLM technológií. Prejdeme si aj cloudové nástroje, ktoré môžete využiť na rýchlu prácu s veľkými objemami dát, zdieľanie a spoluprácu.

Vieme, že Slovensko nie je USA, Anglicko ani Francúzsko. Preto vám predstavíme nové produkty z vlastnej vývojovej dielne Arkance Systems, ktoré ďalej rozvíjajú funkčnosť “zahraničných” produktov, uľahčujú vám prácu a zohľadňujú špecifické nastavenia pre Slovensko. Buďte lídrom vo svojom odvetví.

V neposlednom rade pre vás máme tombolu! Môžete vyhrať nové hodinky Garmin.

CADfórum Slovensko - 7. júna 2023, hotel Kaskady, Sliač

Novinky a správy