03.06.2024

Po minuloročnom úspešnom štarte organizuje spoločnosť ARKANCE druhý ročník najväčšieho fóra pre softvér CAD/CAM/BIM na Slovensku. Konferencia sa uskutoční 11. júna 2024 v hoteli Senec v Senci.

Digitálny dizajn - Profesionáli profesionálom

To je podtitul aj druhej konferencie CADfórum na Slovensku. Stretnutie prináša jedinečnú príležitosť spoznať kolegov z odvetvia a diskutovať o praktických skúsenostiach. Zoznámte sa s odborníkmi, kreatívnymi ľuďmi, špičkami v oblasti počítačom podporovaného navrhovania v strojárstve a výrobe, stavebníctve a architektúre.

Používanie softvéru na kreslenie, inžinierstvo a navrhovanie je budúcnosťou, rovnako ako cloudové platformy, spoločné dátové prostredia, umelá inteligencia, generatívny dizajn, digitálne dvojčatá, internet vecí a ďalšie a ďalšie.

Je najvyšší čas začať sa znovu učiť, zvládnuť nové technológie éry Priemyslu 4.0 a využiť ich vo svoj prospech a zisk.

CADfórum Slovensko - najnovšie technológie a softvér CAD/CAM/BIM a PDM/PLM
CADfórum Slovensko - organizuje spoločnosť ARKANCE
CADfórum Slovensko - moderné CAD a BIM technológie

Prečo by ste si nemali nechať ujsť konferenciu CADfórum Slovensko 2024

V čom môžu moderné CAD technológie prispieť k opätovnému rozvoju slovenského priemyslu a stavebníctva? Kam smeruje priemysel CAD a BIM?

Tohtoročná konferencia sa zameriava na digitalizáciu a automatizáciu projektovania a budúcnosť inžinierstva a BIM v stavebníctve. Organizujú ju spoločnosti ARKANCE a Autodesk. Jednodňové podujatie ponúkne prednášky a workshopy na aktuálne témy. Priestor dostanú aj hardvérové a softvérové novinky a ukážky riešení konkrétnych úloh, na ktorých sa budú podieľať odborníci z radov partnerov konferencie.

Získajte najnovšie informácie o programoch z vlastnej vývojovej dielne ARKANCE. Ty ďalej rozvíjajú funkčnosť “zahraničných” produktov, uľahčujú vám prácu a zohľadňujú špecifické nastavenia pre Slovensko.

Zoznámte sa s produktovým radom Autodesk 2025 – AutoCAD, Revit, Inventor, Fusion, Vault. Spoločnosť ARKANCE ponúka najnovšie verzie softvéru a množstvo výhod.

Sortiment a funkcie sa neustále zlepšujú a rozširujú o nové produkty. Môžete tak získať aplikáciu alebo funkciu, na ktorú ste čakali, alebo novinku, o ktorej sa vám ani nesnívalo. Buďte lídrom vo svojom odvetví.

V neposlednom rade pre vás máme tombolu! Môžete vyhrať novú hernú konzolu Xbox Series S – 500 GB Robot White.

CADfórum Slovensko 2024 - cena pre vyžrebovaného účastníka
CADfórum Slovensko, 2. ročník - 11. júna 2024, Senec

Novinky a správy